DRY SUIT DIVER

Nurkowanie w Suchym Skafandrze

Celem kursu PADI Dry Suit Diver jest zdobycie bardzo praktycznej wiedzy na temat technik nurkowania w suchym skafandrze. Technika ta różni się od techniki nurkowania w mokrej piance na tyle, że coraz większa liczba producentów oraz sklepów nurkowych wymaga przed zakupem suchego skafandra przedstawienia certyfikatu, który uprawnia do nurkowania w suchym skafandrze.

W naszych, polskich warunkach umiejętność nurkowania w suchym skafandrze zwiększa komfort nurkowań i wydłuża sezon nurkowy z 2 miesięcy na cały rok.

Podczas szkolenia nauczysz się jak bezpiecznie korzystać pod wodą ze wszystkich zalet suchego skafandra. Dowiesz się także na co trzeba zwracać uwagę przy zakupie oraz jak należy dbać o jego poszczególne części.

dry-suit-driver

Wymagania:

  • minimalny wiek uczestnika: ukończone 10 lat,
  • certyfikat PADI (Junior) Open Water Diver lub stopień równorzędny innej organizacji nurkowej,
  • wykonanie 2 nurkowań przy zastosowaniu suchego skafandra podczas szkolenia.

Uprawnienia:

Zdobywasz certyfikat PADI Dry Suit Diver, prawo do zakupu i nurkowania w suchym skafandrze. W warunkach polskich jezior i Morza Bałtyckiego nurkowanie w suchym skafandrze jest niemal koniecznością. Poniżej kilkunastu metrów, nawet latem, temperatura spada do kilku stopni Celsjusza.

UWAGA! Certyfikat jest dodatkowo płatny – 250 zł.

Zainteresował Cię kurs?

Jesteś zainteresowany kursem? Chcesz sięzapisać?
Skontaktuj się z nami i uzyskaj więcej informacji na temat dostępnych terminów.