Oxygen provider

Pierwsza pomoc tlenowa

Celem kursu PADI Emergency Oxygen Provider (Ratownik Tlenowy) jest abyś po ukończeniu tego kursu, mógł podać poszkodowanemu nurkowi tlen medyczny o możliwe największej koncentracji, od chwili rozpoznania objawów i symptomów, choroby dekompresyjnej lub podtopienia.

Wiedza i umiejętności jakich nauczysz się w czasie kursu PADI Emergency:

  • Kurs PADI Emergency Oxygen Provider jest podstawowym poziomem treningu przeznaczonym dla każdego i uczy jak podawać tlen medyczny dla poszkodowanych nurków, a także jak zawiadamiać służby medyczne i jak organizować ewakuację.
  • Twój instruktor PADI oraz Centrum Nurkowe lub Resort PADI są częścią środowiska nurkowego, które wkłada ciągły wysiłek w przeszkolenie prawidłowego użycia tlenu medycznego w wypadkach, tak dużej ilości nurków i osób związan
oxygen-provider

Wymagania:

  • Nie ma formalnych wymagań wstępnych przystąpienia do kursu PADI Emergency Oxygen Provider

Uprawnienia:

Kurs PADI Emergency Oxygen Provider jest podstawowym poziomem treningu przeznaczonym dla każdego. Uczy jak podawać tlen medyczny dla poszkodowanych nurków, a także jak zawiadamiać służby medyczne i organizować ewakuację. Twój instruktor PADI oraz Centrum Nurkowe lub Resort PADI są częścią środowiska nurkowego, które wkłada ciągły wysiłek w przeszkolenie z prawidłowego użycia tlenu medycznego w wypadkach tak dużej ilości nurków i osób związanych zawodowo z pomocą nurkom (kapitanów łodzi, ratowników WOPR itp) jak to tylko jest możliwe.

Zainteresował Cię kurs?

Jesteś zainteresowany kursem? Chcesz sięzapisać?
Skontaktuj się z nami i uzyskaj więcej informacji na temat dostępnych terminów.