Kim jesteśmy?

Centrum Nurkowe Hell’s Divers powstało z myślą o obecnych i przyszłych nurkach. Umożliwiamy poznanie piękna świata podwodnego nie tylko w Polsce ale również za granicą.

Organizujemy wyprawy nurkowe do Chorwacji, Niemiec, Belgii, Włoch, Czech czy Słowacji.

Jesteśmy po to aby bezpiecznie spełniać marzenia o nurkowaniu.

Nasze umiejętności

Kursy nurkowania
Kursy Pierwszej Pomocy Przedmedycznej
Ubezpieczenia nurkowe DAN
Serwis sprzętu i napełnianie butli

Wykwalifikowana kadra

Nasz zespół stanowią tylko profesjonaliści i pasjonaci, którzy bardzo dobrze znają środowisko wodne
i wiedzą gdzie leżą granice zabawy z wodą. Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem.

gerard-modzelewski

Gerard

Modzelewski

 • Instruktor Nurkowania OWSI
  Nr upr. 330183
 • Instruktor CPR/AED/First AID-Infant/Child/Adult
  Nr upr. OWSI-330183
 • Master Scuba Diver
  Nr upr. 1308UP8560
 • Ratownik Wodny WOPR
  Nr służb. A114843
 • Ratownik KPP
  Nr upr. 27/KPP/2016
 • Motorowodny Sternik Morski
  Nr upr. 025800
 • Licencja Na Holowanie Narciarza Wodnego i Innych Obiektów Pływających
  Nr upr. 1/PZ/456/18

Nurkowanie to jego miłość na równi z żoną i dziećmi 🙂
Wszystko co jest związane z wodą nie jest mu obce a olbrzymie doświadczenie pozwala mu na przekazanie praktycznie całej niezbędnej wiedzy swoim kursantom ponieważ posiada uprawnienia i specjalizacje w wersji dla instruktora nurkowania. Pomijając fakt że każdy wyjazd nurkowy bliski czy daleki na nurkowanie to wesoła atmosfera i rodzinny klimat – to o każdego nurka ze swojej ekipy martwi się jak o własne córki 🙂 Jego doświadczenie jako instruktora i ratownika wodnego pozwala na łączenie bezpieczeństwa, zabawy i pasji nurkowej w taki sposób że wszyscy kursanci pragną rozwijać swoje umiejętności bo zostali „zarażeni” pasją do nurkowania ale przede wszystkim klimatem jaki panuje w trakcie szkoleń już od pierwszego momentu zgłoszenia się na kurs. Na wyjazdach nigdy nie jest nudno – zawsze znajdzie czas na dobre jedzenie i  wszystko co sprawia że dusza chce żyć ….. jego motto uśmiechem i życzliwością zarazisz każdego 🙂 oraz odprawa to podstawa 🙂

andrzej-malicki

Andrzej

Malicki

 • Divemaster
  PADI No. 359886

Dla przyjaciół Andre – jest Divemasterem z przekonania i z misją sprawdzania ekwipunku szczególnie kursantów po nieskończoną ilość razy oraz bycia pod wodą jak najdłużej się da 🙂 Uważa że wszyscy ludzie rodząc się umieją nurkować tylko ktoś im zablokował oprogramowanie 🙂 Na powierzchni nie przestaje żartować ale gdy przychodzi do nurkowania pomijając fakt że sprawdził swój ekwipunek to gdyby mógł to ze 100 razy sprawdził by sprzęt kursanta, żartobliwie wszyscy mu mówią że sprzęt się zużyje od tego macania ale każdy dzięki temu czuje się bezpieczny. Pod wodą nie wiemy jak to robi, ale jest wszędzie gdzie go potrzebuje instruktor lub kursant.

ewelina-chichiel

Ewelina

Chichiel

 • Instruktor Pływania
  nr upr. 10558/PAS/2011;
 • Ratownik Wodny WOPR
  nr służb. A048646;
 • Starszy Sternik Motorowodny
  nr upr. 037179;
 • Licencja Na Holowanie Narciarza Wodnego i Innych Obiektów Pływających:
  nr upr. 007755;
 • Płetwonurek AOWD:
  nr upr. 1309EK3498.

Płetwonurek na poziomie AOWD ( zaawansowanym ) i Rescue ale przede wszystkim ratownik wodny i instruktor pływania do wody podchodzi z respektem chętnie pomaga każdemu. Jak mówi sama o sobie zawsze trzeba pogłębiać swoją wiedzę oraz nigdy nie ignorować wody. Jej wesoła twórczość w trakcie przygotowywania posiłków poprawia każdemu humor 🙂 i zawsze można ją poprosić o pomoc nigdy nie odmówi jeżeli tylko będzie mogła to pomoże nawet jak jej nie poprosisz to i tak wyczuje że coś jest nie tak i sama pomoże tak na czuja 🙂

IMG_2989

Marta

Modzelewska

 • Sternik Motorowodny
  Nr upr. 125319

Jest naszą szefową, sternikiem motorowodnym i płetwonurkiem od ponad 17 lat jest płetwonurkiem z ogromnym doświadczeniem i jest encyklopedią jak chodzi o nurkowanie rekreacyjne w wodach słonych sama o sobie mówi że nurkowania w morzu przy rafach nie da porównać się z niczym innym zawsze ogarnia wszelkie niezbędne tematy logistycznie tak że czasami wszyscy się dziwią jak to zrobiła dla niej nie ma słowa nie da się. Z nią na pokładzie u sterów łodzi motorowej czy RIBA nie ma strachu wypływania w morze nawet mocno wzburzone jest po prostu bezpiecznie.

maciej-orzeszek

Maciej

Orzeszek

 • Komisja działalności podwodnej PTTK Płetwonurek P1
  Nr upr. POL F00 P1 09 001041
 • Komisja działalności podwodnej PTTK Płetwonurek Nitroksowy PN1
  Nr upr. POL F00 PN1 09 000221

Doświadczony przez nasz zespół Płetwonurek CMAS – ten to ma jazdę na nurkowanie – nazywamy go Pan Gadżet zawsze wozi swoje magiczne skrzyneczki w których jest wszystko potrzebujesz sznurówki – jest:) potrzebujesz młotka – jest zapinki do zasuwki jest i tak można by w nieskończoność chyba nie istnieje przedmiot którego potrzebował byś w trakcie nurkowania a on by go miał nie mieć w swoich magicznych skrzyneczkach 🙂 Po za tym kanapki jego żona piecze chleb z których robi mu kanapki a my… je mu zjadamy i na prawdę jest ich tyle że każdy się naje i są smaczne:) z głodu i ze śmiechu przy naszej ekipie nie zginiesz:) Maciek ma kopa na punkcie bezpieczeństwa ale to nie wada:)

Opinie naszych klientów